INFORMACJE O SPOWIEDZI WEJDŹ >>>

18 sierpień 2019 Wprowadzenie relikwii naszego patrona parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Podczas mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się uroczyste wprowadzenie relikwii św. Maksymiliana do naszego kościoła. Uroczystościom przewodniczył będzie franciszkanin o. Krzysztof Flis. Serdecznie wszystkich zapraszamy na tą uroczystość i zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem św. Maksymiliana o pokój i szczęśliwe życie w naszych rodzinach i o łaskę życia i jego uszanowania.

Św. Maksymilianie, który w swoim życiu Odznaczałeś się heroiczną miłością, wspomóż nas swoim wstawiennictwem i uproś nam potrzebne łaski o które prosimy.

„Nie wierzę, aby post wystarczył sam w sobie. Twoje wyrzeczenia będą dla ciebie owocne, jeżeli będziesz hojny dla innych.”

(św. Augustyn)

Najmilsi, nie ma miejsca dla smutku, gdy narodziło się życie. Radujmy się!

(św. Leon I Wielki, papież)

RELACJA Z KONCERTU NA 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Z wyrazami szacunku dla tych, którzy byli częścią tej historii ale nie mogli jej z nami świętować.

Pokój ich duszom.

Chwała bohaterom !

Wszystkim  polskim patriotom z Bradford, którzy w tym dniu byli z nami i świętowali w naszej Parafii tę wspaniałą rocznicę oraz gościom z innych miejscowości – serdeczne podziękowania, wyrazy szacunku i uznania za okazany patriotyzm i przywiązanie do naszej ojczyzny. Niech wasz wspaniały i aktywny udział będzie lekcją i przykładem dla tych, którzy w tym dniu nie znaleźli czasu aby wspólnie z nami świętować. Dziękujemy !