Telefon dyżurny parafii 07716133457

Drodzy Parafianie,

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi bieżącymi ogłoszeniami i informacjami, które znajdują się w naszym biuletynie parafialnym.

o. Krzysztof Flis, wprowadzenie relikwii św. Maksymiliana Kolbe

18 sierpienia 2019 odbyło się wprowadzenie relikwii naszego patrona parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Podczas sobotniej konferencji franciszkanin o. Krzysztof Flis przedstawił zarys życia i działalności św. Maksymiliana. Zachęceni zostaliśmy również do włączenia się aktywnie w kontynuację działa św. Maksymiliana, poprzez utworzenie Rycerstwa Niepokalanej w naszej parafii. Pierwsze spotkanie Rycerstwa odbyło się 11/09/2019 w naszym kościele.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do właczenia się w to dzieło i aktywne szerzenie wiedzy o Niepokalanej oraz uczestnictwo w spotkaniach Rycerstwa w każda środę o godz. 17:30.

Na dole strony w galerii foto-relacja z uroczystości wprowadzenia relikwii.

„Nie wierzę, aby post wystarczył sam w sobie. Twoje wyrzeczenia będą dla ciebie owocne, jeżeli będziesz hojny dla innych.”

(św. Augustyn)

Najmilsi, nie ma miejsca dla smutku, gdy narodziło się życie. Radujmy się!

(św. Leon I Wielki, papież)