Telefon dyżurny parafii 07716133457

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Koperty na wypominki wyłożone są na stoliku przy wejściu do kościoła. Za zmarłych wymienionych w wypominkach modlić się będziemy w dniu Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny oraz przez cały listopad. Modlitwy za zmarłych na okolicznych cmentarzach odbędą się w następujących terminach:

02.11. (sobota) godz. 11.00 Scholemoor;

02.11. (sobota) godz. 12.00 West Bowling;

02.11. (sobota) godz. 14.00 Bingley;

02.11. (sobota) godz. 15.00 Nab Wood;

03.11. (niedziela) godz. 14.00 North Bierley;

10.11. (niedziela) godz. 14.30 Stoney Royd, Halifax.

o. Krzysztof Flis, wprowadzenie relikwii św. Maksymiliana Kolbe

18 sierpienia 2019 odbyło się wprowadzenie relikwii naszego patrona parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Podczas sobotniej konferencji franciszkanin o. Krzysztof Flis przedstawił zarys życia i działalności św. Maksymiliana. Zachęceni zostaliśmy również do włączenia się aktywnie w kontynuację działa św. Maksymiliana, poprzez utworzenie Rycerstwa Niepokalanej w naszej parafii. Pierwsze spotkanie Rycerstwa odbyło się 11/09/2019 w naszym kościele.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do właczenia się w to dzieło i aktywne szerzenie wiedzy o Niepokalanej oraz uczestnictwo w spotkaniach Rycerstwa w każda środę o godz. 17:30.

Na dole strony w galerii foto-relacja z uroczystości wprowadzenia relikwii.

„Nie wierzę, aby post wystarczył sam w sobie. Twoje wyrzeczenia będą dla ciebie owocne, jeżeli będziesz hojny dla innych.”

(św. Augustyn)

Najmilsi, nie ma miejsca dla smutku, gdy narodziło się życie. Radujmy się!

(św. Leon I Wielki, papież)

RELACJA Z KONCERTU NA 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Z wyrazami szacunku dla tych, którzy byli częścią tej historii ale nie mogli jej z nami świętować.

Pokój ich duszom.

Chwała bohaterom !

Wszystkim  polskim patriotom z Bradford, którzy w tym dniu byli z nami i świętowali w naszej Parafii tę wspaniałą rocznicę oraz gościom z innych miejscowości – serdeczne podziękowania, wyrazy szacunku i uznania za okazany patriotyzm i przywiązanie do naszej ojczyzny. Niech wasz wspaniały i aktywny udział będzie lekcją i przykładem dla tych, którzy w tym dniu nie znaleźli czasu aby wspólnie z nami świętować. Dziękujemy !