Zarejestruj się w Parafii

Bardzo prosimy pobrać i wypełnić kartę rejestracyjną oraz zwrócić ją duszpasterzom.

Jeśli legalnie pracujesz lub prowadzisz biznes a urząd podatkowy pobiera od ciebie podatek w UK, to proszę wypełnij deklarację Gift Aid.

Deklaracja będzie upoważniać Polską Misję Katolicką do ubiegania się o zwrot 25 pensów z każdego ofiarowanego przez was funta na potrzeby naszej Parafii w Bradford.

Na przykład: jeśli złożysz ofiarę na tacę, wpłacisz datek na konto parafialne lub wpłacisz kartą kwotę 1 funta to Parafia dodatkowo otrzyma zwrot 25 pensów od urzędu podatkowego.

Wypełnij proszę poniższą deklarację i prześlij ją na adres naszej Parafii, PCM Bradford, 29 Edmund Street, Bradford, BD5 0BH.

Możesz ją również zostawić w zakrystii lub przekazać do referenta GiftAid p. Haliny Kocięcki.