ZAPRASZAMY NA WALENTYNKI 2018
Bilety do nabycia w POKu w każdy piątek i poniedziałek w godz. 18:00 - 21:00

Parafialna rada Duszpasterska i Administracyjna

Od początku założenia parafii istnieje Rada Parafialna.
Zadaniem Rady jest pomoc duszpasterzom w szerokim zakresie prac związanych z Życiem Parafii. Na przestrzeni 60 lat wielu parafian angażowało się w tę służbę Parafii.

10 marca 2015 na Rocznym Zebraniu Informacyjnym Parafii wybrano nowy zarząd Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Administracyjnej w skład których wchodzą:

Prezes                           Waldemar Pniewski
Zastępca prezesa          Matylda Kączkowska
Sekretarz                       Agnieszka Andryszewska
Księgowy i Skarbnik       Teresa Łazur
Referent Gift Aid            Renata Dziama
Członkowie:                    Jadwiga i Jan Nosal, Agnieszka i Jacek Mańkowscy, Grażyna Wolny, Edward Kączkowski, Jan i Jolanta Nowicki, Elżbieta Pniewski, Renata Taylor, Krystyna Davidson, Jerzy Lewalski,  Małgorzata i Marcin Pierścińscy, Anna i Artur Kluczny.