Parafialna rada Duszpasterska i Administracyjna

Od początku założenia parafii istnieje Rada Parafialna.
Zadaniem Rady jest pomoc duszpasterzom w szerokim zakresie prac związanych z Życiem Parafii. Na przestrzeni 60 lat wielu parafian angażowało się w tę służbę .

W 2017/2018 roku skład rady jest następujący:

RADA ADMINISTRACYJNA PMK BRADFORD:
Prezes – Waldemar Pniewski,
Sekretarz – Agnieszka Andryszewska,
Skarbnik – Teresa Łazur,
Referent Gift Aid – Renata Dziama
Członkowie – Edward Kączkowski, Matylda Kączkowska.

RADA DUSZPASTERSKA PMK BRADFORD:
Przewodniczący – ks. Mirosław Sławicki,
Sekretarz – Agnieszka Andryszewska,
Członkowie – Mr Tomasz Chudy, Mr Krzysztof Głośny, Mr Artur Kluczny, Mrs Anna Kluczny, Mrs Izabela Kszczot, Mr Jacek Kszczot, Mr Jerzy Lewalski, Mrs Agnieszka Mańkowska, Mr Jacek Mańkowski, Mrs Jadwiga Nosal, Mr Janusz Nosal, Mrs Małgorzata Pierścińska, Mr Marcin Pierściński, Mrs Elżbieta Pniewska, Mrs Renata Taylor, Mrs Grażyna Wolny.