ZAPRASZAMY NA WALENTYNKI 2018
Bilety do nabycia w POKu w każdy piątek i poniedziałek w godz. 18:00 - 21:00

I KOMUNIA ŚWIĘTA BRADFORD 2018

Informacje bieżące:

Mamy już fotografa naszej uroczystości.

W niedzielę 19.11 zakończyło się wybieranie fotografa spośród nadesłanych ofert.
Rodzice, którzy wzięli udział w głosowaniu spośród 5 przedstawionych propozycji, wybrali ofertę Pana Wojciecha Kamińskiego większością głosów (59.1%).
Gratulujemy Panu Wojciechowi i życzymy udanych ujęć podczas uroczystości.
Zwycięską ofertę możemy zobaczyć tutaj >>>

Spotkania przygotowujące do sakramentu odbywać się będą w następujących godzinach:

Grupa   I godz.12.30
Grupa  II godz.13.30
Grupa III godz.15.45
Miejsce spotkań: Polish Community Centre, 15-17 Edmund Street, Bradford
Do sakramentu I Komunii Świętej dzieci przygotowuje ks. Tomasz Maziarz tel. 01274720848

KALENDARIUM

Data, godzina:  Wydarzenie:  Miejsce:
15 październik, godz. 11:15  Wręczenie różańców   Polski Kościół
12 listopad,      godz. 11:15  Modlitwy za zmarłych  Polski Kościół
10 grudzień,     godz. 11:15   Wręczenie medalików Matki Bożej  Polski Kościół