"Diecezja Leeds oraz dyrektor st. Williams Andrew Bastable, dziekuje Polskiemu Towarzystwu Artystyczno- Kulturalnemu działającemu przy naszej parafii za udział w promocji polskiej kultury i tradycji podczas dnia polskiego w szkole katolickiej st.Williams w Bradford."
Zapraszamy na spotkania grupy w poniedziałki - grupa muzyczna i tenis stołowy oraz w piątki na zajęcia scholi parafialnej i kółka teatralnego dla dzieci.

OTWARCIE DOMU PARAFIALNEGO

Z radością pragnę poinformować, że od soboty 14 lutego 2015 rozpoczyna działalność Dom Parafialny wynajęty przez parafie Cukierni JAGODA, Będzie otwarty w piątki/g.12.00-24.00/ w soboty/g.12.00-24.00/ w niedziele/g.10.00-16.00/, otwarta będzie także cukiernia i kawiarnia z możliwością zakupu ciast i spożycia polskiego obiadu w każdą niedzielę. Istnieje także możliwość wynajmu sali i urządzenia okolicznościowych imprez. Kontakt i rezerwacja; Tel. 079 55 399 492. Zachęcamy wszystkich Rodaków i Parafian do spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze w tym odnowionym miejscu.