ZAPRASZAMY NA WALENTYNKI 2018
Bilety do nabycia w POKu w każdy piątek i poniedziałek w godz. 18:00 - 21:00

Lokalne firmy

* wpisy o firmach i instytucjach zawarte na tej stronie mają charakter jedynie informacyjny, parafia nie bierze odpowiedzialności za ewentualne problemy związane z umieszczonymi tu firmami i instytucjami.

Zdrowie i uroda

Analiza pierwiastkowa organizmu, diagnostyka stanu odżywienia, indywidualna dieta i suplementacja.

Hand painting T-shirt and Handmade crafts for any occasions, click logo for more:

.