Modlitwy za zmarłych na okolicznych
cmentarzach odbędą się w następujących terminach:
- 04.11. (sobota) godz.11.00 Scholemoor;
- 04.11. (sobota) godz.12.00 West Bowling;
- 04.11. (sobota) godz.14.00 Bingley;
- 04.11. (sobota) godz.15.00 Nab Wood;
- 05.11. (niedziela) godz.14.00 North Bierley;
- 12.11. (niedziela) godz.14.30 Stoney Royd, Halifax

Lokalne firmy

* wpisy o firmach i instytucjach zawarte na tej stronie mają charakter jedynie informacyjny, parafia nie bierze odpowiedzialności za ewentualne problemy związane z umieszczonymi tu firmami i instytucjami.

Zdrowie i uroda

Analiza pierwiastkowa organizmu, diagnostyka stanu odżywienia, indywidualna dieta i suplementacja.

Hand painting T-shirt and Handmade crafts for any occasions, click logo for more:

.